Розробка сайтів та пошукова оптимізація.

Ми використовуємо всі пропоновані Гуглом заходи для природного просування сайту, та маємо багато хитрощів з особистого досвіду.

  • Стратегія

    Для розробки сайту ми проводимо аналіз сайтів конкурентів та керуємося отриманими даними для створення нового сайту, від підбору доменного імені до написання унікального контенту.

  • Оптимізація

    Розробка сайтів інтернет-магазинів, оптимізація сайтів, їх розкрутка, просування, SEO-оптимізація сайтів та багато іншого – це те на чому спеціалізується наша агенція.

  • Навчання

    Навчання контент та SEO-менеджера. Ми розповімо вашому спеціалісту все, що знаємо самі про SEO та навчимо підбирати правильний контент й оформлювати його на сайті.

Стратегія


Завдання, строки досягнення мети, бюджет, все це буде обговорено та погоджено з вами ще до початку робіт. Також вам буде підконтрольний процес розробки та створення сайту. Ви завжди зможете втілити нову ідею або внести корективи.

Складемо семантичне ядро веб-сайту із множини запитів і збільшимо його в процесі роботи. Рівень конверсії покупців буде надзвичайно високим.

Ми спільно докладемо максимум зусиль для створення зручності та комфорту відвідувачів. І вони неодмінно повернуться до вас ізнов, завдяки впевненості у тому, що ваш веб-сайт легко забезпечує те, що їм потрібно без зайвих зусиль.

Оптимізація

Створення інтернет-магазинів, оптимізація сайтів, їх розкрутка, просування,SEO-оптимізація сайтів та багато іншого – це те на чому спеціалізується наш сайт.

• створення сайту
• дизайн сайту
• SEO

Навчання


Курс навчання контент та SEO-менеджера Семінар для контент менеджера. Навчимо вашего спеціаліста розміщувати публікації на сайті, а також покажемо як наповнити товарами ваш магазин.

Ми розповімо вашому спеціалісту все, що знаємо самі про SEO та навчимо підбирати правильний контент й оформлювати його на сайті.

Розробка сайтів

Розробка інтернет-магазинів

Landing page

Корпоративний веб-сайт

SEO

SEO-аудит конкурентів

Аудит конкурентів: ще до розробки сайту ми проводимо аналіз сайтів конкурентів, що тримають лідерські позиції у видачі пошукових систем, керуємося результатами отриманих даних для моделювання вашого веб-сайту (від підбору доменного імені до створення семантичного ядра).

Технічний SEO-аудит конкурентів: детальний аналіз «сайтів конкурентів», задля виявлення: семантичного ядра, пошукового трафіку, методів підвищення рейтингу сайту, витрат на рекламу тощо.

Внутрішня SEO-оптимізація

Внутрішня SEO-оптимізація комплекс технічних робіт із налаштування сайту відповідно до рекомендованих спеціалістами Google для оптимальної пошукової видачі.

Зовнішня оптимізація сайту

Реєстрація сайту у каталогах.
SMM маркетинг у соціальних мережах.
Покупка та розміщення крауд-посилань (бюджет замовника).
Налаштування Google AdWords (бюджет замовника).

Семантичне ядро

Виявлення семантического ядра: визначаємо високочастотні пошукові запити за якими планується виведення сайту до ТОП, формуємо контент, який забезпечить максимальний трафік сайту а також високе ранжування пошуковими системами.

Якщо ви вже маєте сайт, але не маєте результату,
проте бажаєте росту та розвитку:

1

Яку інформацію про веб-сайт буде вам надано?

Звіт щодо ймовірних технічних складнощів. Це буде класичний аналіз, щодо внутрішньої оптимізації сайту: якості та кількості контенту, тегів, дублів сторінок, мертвих посилань тощо.
2

Рекомендації з оптимізації структури сайту.

За результатами структурного аналізу ми надаємо рекомендації щодо створення нових цільових сторінок. та зручних способів створення унікального контенту для вашого веб-сайту.
3

Яким буде наш з вами спільний результат?

Підвищення рівня привабливості нашого з вами проекту для пошукових систем та для цільової аудиторії зробить його розробку та просування значно простішими.