Що таке Landing page?

Розділ 1

Що таке Landing page?

Багато маркетологів впевнені, що Landing page – це просто будь-яка сторінка, на яку відвідувач потрапляє після натискання на рекламний банер або посилання. Це невірно.

 

Хоча більшість кампаній використовують різноманітні ресурси своїх веб-сайтів (як то домашні сторінки, сторінки “Про” або сторінки “Зв’язатися з нами”) як Landing page, це не робить їх цільовими сторінками.

Подумайте про це таким чином: можна грати в футбол в водолазному костюмі, але це не робить водолазний костюм футбольною формою.

 

Подібним чином, спрямовувати відвідувачів на вашу домашню сторінку або на сторінку “Зв’язатися з нами” не робить ці сторінки цільовими сторінками. Landing page – цільова або посадкова сторінка, це автономна веб-сторінка, відключена від навігації веб-сайту, створена з єдиною метою спонукати відвідувача до дії (реєстрації, покупки, завантаження тощо).

 

По мірі того як підприємства стають все більш інформаційно керованими (data-driven), Landing page стають все більш популярними завдяки своїй здатності забезпечувати високу рентабельність вкладень. Дослідження показали, що компанії, які використовують 40 або більше Landing page, генерують на 120% більше потенційних клієнтів, ніж ті, що використовують менше п’яти.

Інтерпретація цих даних така: якщо ви бажаєте більше конверсій, вам потрібно більше Landing page. І є дві основні причини, чому …

Чому у Landing page рівень конверсії вищий, ніж у інших веб-сторінок.

Landing page відрізняються від більшості інших веб-сторінок двома основними властивостями. Перейдіть до розділу 2, щоб дізнатись, чому Landing page були створені для конверсії, і чому ви марно витрачаєте свій маркетинговий бюджет, направляючи відвідувачів сайту на домашню сторінку (або будь-яку іншу веб-сторінку).