Що таке Landing page?

Розділ 3

Переваги Landing page у таргетинговій рекламі

Використання Landing page в таргетинговой рекламі приносить відчутну вигоди будь-якої маркетингової кампанії, але це платні рекламні акції взагалі не можна запускати без Landing page.
 
Коли ви спрямовуєте частину свого рекламного бюджету на створення трафіку, витікаючі посилання, відсутність відповідності повідомлень, або взагалі налаштовуєте платний “клік” до переходу на будь-яку зі звичаних сторінок вашого веб-сайту – все це веде до марної трати коштів.
 
Нижче наведено типи кампаній, які ні за яких обставин не можна запускати без Landing page …

Платні пошукові кампанії

Якщо ви використовуєте Google Ads  або Bing Ads для залучення трафіку, ваша кампанія не досягне очікуваного успіху без Landing page. У своїх рекламних рекомендаціях Google ясно дав зрозуміти, що використання Landing page має великий вплив на загальний показник якості рекламування.
 
Без спеціальної Landing page, релевантної пошуку ваших відвідувачів, ваша кампанія буде оштрафована, що призведе до зниження видимості реклами у пошуку і, в кінцевому підсумку, до зниження відвідуваності вашого сайту.

За даними Google:

Релевантність Landing page – це показник Google Ads, наскільки добре – швидко та без зусиль, ваш сайт дає людям, які натискали на ваші оголошення, саме те, що вони шукають. Ваша Landing page – це URL-адреса, на яку потрапляють користувачі після натискання вашої об’яви, і релевантність, впливає на рейтинг вашої об’яви, а отже, і на ціну за клік і позицію на аукціоні оголошень. Ваші об’яви можуть відображатися рідше (або взагалі не показуватись), якщо вони спрямовують користувачів на веб-сайти, з низькім рівнем релевантності.

Це не порожні слова, і ось доказ: коли Джейкоб Баадсгард з Disruptive Advertising почав направляти платний пошуковий трафік клієнта на цільові сторінки, він побачив, що їх ціна за перехід впала більш ніж удвічі:

Платні рекламні кампанії в соціальних мережах

Платна реклама в соціальних мережах за останні кілька років стала набагато потужнішою завдяки тонкому налаштуванню можливостей спрямованого таркетингу (і ретаргетингу). Але ці можливості таргетингу витрачаються даремно, якщо ви надсилаєте трафік на веб-сторінку з загальною та розсіяною інформацією (наприклад, на домашній сторінці або на сторінці “Наші послуги” або “Продукти”).
 
Для забеспечення максимальної рентабельності інвестицій потрібні добре налаштовані таргетингові Landing page з відповідністю до рекламного повідомлення. Якщо ви маєте інформацію про своїх користувачів, щоб впливати на нах за допомогою “лазерного таргетингу” (laser-targeted) – ви знайте про них достатньо, щоб забезпечити максималну релевантність Landing page.
 
Ті, хто натискає ваше оголошення, роблять це, тому що вони відчули “запах інформації”, яка може допомогти їм у вирішенні проблеми. Тому важливо, щоб ви показували саме те, що обіцяли у своєму оголошенні.

Пошукова та медійно контентна реклама:

Контекстна реклама може бути двох типів: в пошуковій і в медійній, або контекстно-медійній мережі (КМС). Контекстна реклама в пошуковій мережі – це показ рекламних оголошень на сторінці з результатами пошуку в Google. Контекстна реклама в медійній мережі – це покази реклами на партнерських сайтах.

Ретаргетингові кампанії

Середній показник конверсії Google Ads у пошуковій мережі становить 2,7%. В контекстно- медійній мережі лише 0,89%. Це означає, що, швидше за все, від 97% до 99% вашого трафіку буде потрібно перенаправити назад до Landing page.

Ви можете зробити це за допомогою персоналізованих кампаній з ретаргетінгу, які надають рекламу на основі поведінки потенційних клієнтів. Такі інструменти, як Facebook Pixel і такі компанії, як AdRoll, дозволяють відправляти рекламу відвідувачам залежно від їх поведінки на вашому веб-сайті.
 
Відповідно до Marketo, ці методи можуть підвищити коефіцієнт конверсії вашої Landing page в 2-3 рази:

Email-маркетинг

Електронна пошта як і раніше є найбільш цінним каналом для маркетологів, забезпечуючи рентабельність інвестицій в розмірі 44 доларів США на кожен витрачений долар. У поєднанні з таргетинговими Landing page цей потенційний дохід стає ще вище.
 
У своєму звіті про стан email-маркетингу GetResponse називає цільові сторінки одним з восьми «критичних чинників» успіху email-маркетингу. Це не дивно, враховуючи, що дослідження свідчать, що персоналізовані електронні листи генерують у шість разів більше транзакцій, і для кожного персоналізованого електронного листа потрібна відповідна персоналізована Landing page. У статті в блозі Campaign Monitor під назвою «Як email-маркетинг та Landing page працюють разом, для отримання чудових результатів», Сал Партові пояснює:

Чому Landing page так ефективні у email-маркетингу

Коли абонент натискає на пропозицію в електронному листі та потрапляє на цільову сторінку, він або вона фокусує свою увагу виключно на одній меті. Це збільшує ймовірність того, що абонент виконає потрібну дію.
 
Що станеться, якщо не буде цільової сторінки для пропозиції по електронній пошті? Швидше за все, абонент потрапляє на домашню сторінку, або сторінку продукту і повинен з’ясувати, як діяти далі.
 
Звичайно, ваша домашня сторінка також наповнена десятком інших посилань, вкладок та зображень. Всі ці речі можуть відволікати конкретного абонента, який просто хоче виконати дію, описане в електронному листі. Ось чому Landing page так ефективні. Вони “прорізають безлад”. Менш імовірно, що абонент буде відвернений або заплутаний, тому що він або вона потрапляє на сторінку, зосереджену на пропозиції з електронної пошти і дозволяє йому або їй діяти одразу.

Налаштування Landing page для вашої кампанії

Безумовно, дві головні переваги, які Landing page надають вашим відвідувачам, – це персоналізація та цілеспрямованість. Але який потрібен дизайн Landing page, щоб це забеспечити? Дізнайтеся про це в наступному розділі …