Що таке Landing page?

Цільова сторінка (англ. Landing page, також «посадкова сторінка»).

Чому ви маєте прочитати цей посібник?

  • Дізнайтеся справжнє визначення Landing page, та які помилки більшості маркетологів, знижують їх коефіцієнт конверсії.

  • Розкрийте секрети Landing page, з високою конверсією, побачивши, як провідні світові бренди створюють свої лендінги.

  • Відкрийте для себе численні типи Landing page, завдяки використанню яких, ви зможете гарантувати успіх своїх кампаній.

  • Дізнайтеся, як Landing page може підвищити коефіцієнт конверсії майже кожної кампанії, яку ви запускаєте.

  • Навчіться кожному з елементів для залучення уваги, які входять до створення переконливого Landing page.

  • Проаналізуйте практичні приклади, що демонструють стратегії, якими користуються провідні тестувальники та дизайнери.

Виберіть розділ

1

Що таке Landing Page?

Скоріше за все, Landing page – це не те, що ви думаєте. У цьому розділі ви дізнаєтеся, що насправді робить лендінг цільовою сторінкою, і чому компанії, які їх створюють, більш успішні.

2

Чому кожна акція потребує власний Landing Page

У Landing page існують дві особливі переваги, якіх не мають інші веб-сторінки. У цьому розділі ми розповімо, про це, пояснюючи ключові терміни, такі як «коефіцієнт конверсії» і «відповідність повідомлень», і докладно розповімо, як будь-яка кампанія може підвищити конверсію за допомогою Landing page.

3

Переваги Landing page у таргетинговій рекламі

Чому деякі кампанії можуть отримати вигоду від Landing page, в той час як інші взагалі не повинні запускатися без неї. У третьму розділі ви дізнаєтеся, які типи рекламних акцій не можуть бути реалізовані без використання Landing page, а також методи, які лідери маркетингу використовують для залучення потенційних клієнтів в свою маркетингову воронку.

4

Анатомія Landing page, спрямованої на конверсію.

Конверсія відвідувача вимагає співпраці багатьох переконливих елементів Landing page. У цьому розділі ви дізнаєтеся, що це таке, та як їх створювати, використовуючи знання експертів з дизайну та професійних психологів.

5

Як експерти формують Landing page, які забезпечують конверсію.

Створення Landing page схоже на складання головоломки. Знання, які елементи включити в ваш макет, недостатньо; Ви повинні розуміти, як їх викласти. У цьому розділі ви познайомитесь з мистецтвом залучення уваги за допомогою багатовікової психологічної практики та дізнаєтеся, як, створивши візуальну ієрархію, спрямувати своїх відвідувачів до Заклику до дії.

6

Як вибрати найкращий тип Landing page для своєї кампанії

Існує більш ніж один тип Landing page, і у кожного є свої сильні сторони. Ваш вибір буде заснований на тому, що саме ви намагаєтеся досягти. У цьому розділі ви дізнаєтеся, як обрати тип лендінгу, який відповідає меті конверсії вашої кампанії.

7

Резюме

Розділи з 1 по 6 містять повну інформацію, яка вам необхідна для створення Landing page з високою конверсією, і це дуже багато. У розділі 7 представлені всі найбільш цінні висновки керівництва. Перш ніж створювати кращу Landing page, освіжить свою пам’ять за допомогою зручного для читання листа з порадами.